Manažer prodeje se znalostí maďarštiny Oblíbené

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.
Pracovní náplň:
- Komplexní řízení prodeje na maďarském trhu.
- Překlady firemních dokumentů a webů do maďarštiny.
- Práce a komunikace s partneryv Maďarsku a spolupráce s nimi.

Požadujeme:
- Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost.
- Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu.
- Velmi dobrá znalost maďarštiny - rodilý mluvčí.
- Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu.

Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav.
-SŠ vzdělání, není podmínkou.
Nástupní hrubá mzda: 20 000 - 30 000 Kč měsíčně + motivační bonusy.
Místo výkonu práce: Ostrava, http://www.bewit.love nebo po dohodě práce z domu
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621

Podrobnosti

  • Telefon
    605248621
  • E-mail
  • WWW
  • Cena
    30 000 Kč
  • Zobrazení
    78986
  • Vloženo
302 Found

Found

The document has moved here.

bazar přidat inzerát zdarma